Žamberk/Letohrad B

JISKRA ÚSTÍ N.O. – ŽAMBERK/LETOHRAD „B“
6 : 2 /2 : 0/

Hubálek – Černý – Motyčka – Provazník – Musil
V.Novák – Fikejz/76.Pošepný/ – J.Procházka/59.Pirkl/ – Vondra - Krummer
Chalupník/70.M.Krátký/
BRANKY: 3x Krummer, 2x M.Krátký, Chalupník

Společný tým sousedních měst Žamberk/Letohrad „B“ nebyl pro domácí dorostence těžkým soupeřem. Domácí po dobrém výkonu svého soupeře jasně přehráli, potěšitelné je, že se gólově prosadili všichni tři útočníci. Hráči Jiskry začali za chladného počasí aktivně, vytvořili si územní převahu i náznak šancí do kterých se dostával zejména aktivní Krummer. Byl to také Krummer, kdo v 13.min. otevřel skóre po překrásné střele z 25m do horního růžku – 1:0. Ve 20.min. ho napodobil také Chalupník, který si pěkně zpracoval přihrávku a z 20m napálil míč na branku, k jeho smůle však skončil míč na břevně. T.Chalupník se dočkal v 44.min., kdy ho do brejku vyslal Novák, ústecký útočník se důrazně natlačil do vápna a přesně zakončil – 2:0. Vzápětí se připomenuli i hosté, jejichž akci zakončoval Hiller střelou také do horní konstrukce. Po obrátce byli domácí už jasně lepším týmem, ale gól jako první vsítil soupeř. Stalo se tak v 58.min., kdy domácí obrana faulovala při průniku ve vápně důrazného Šplíchala. Nařízenou penaltu s jistotou proměnil Slodičák – 2:1. Radost hostujících dorostenců trvala jen několik okamžiků, v 62.min. zacentroval z pravé strany Pirkl, dezorientovaný obránce jeho míč napálil do nabíhajícího Krummera a od jeho hlavy se míč odrazil za brankovou čáru – 3:1. J.Krummer si v 71.min. výtečně naběhl na dlouhou přihrávku z hlouby pole a přes vybíhajícího Bednáře zkompletoval hattrick – 4:1. V 80.min. si oddechový čas vybrala také obrana Jiskry, čehož k lacinému úspěchu využil hostující Pavel – 4:2. Závěrečné minuty zápasu patřily dalšímu ústeckému střelci Krátkému, jenž se úspěšně vrací po zranění z úvodu sezóny. V 83.min. si M.Krátký vyměnil míč s V.Novákem a zvýšil na 5:2. Svoji střeleckou chuť potvrdil M.Krátký také v 85.min., kdy další dobrou akci domácích zakončil na konečných 6:2. Zasloužené vítězství a zlepšený výkon je potřeba potvrdit i v dalším domácím zápase, který dorostenci sehrají v sobotu 1.11. od 11.00 hod. proti FK Agria Choceň.