Hubálek – Novák – M.Kopecký/60.Motl/ – Provazník – Pavlásek/70.Turek/
J.Procházka/60.Pirkl/ – Vondra – Fikejz - Krummer
M.Krátký- Chalupník
BRANKA: Krummer

Starší dorostenci nedokázali navázat na úspěšný úvodní jarní zápas a po velmi špatném výkonu přenechali všechny body soupeři. Začátek sobotního zápasu špatný nebyl, už v 5.min. se po akci Krátkého dostal do slibné šance ve vápně Fikejz, ztroskotal však na hradbě bránících hráčů soupeře. V 19.min. se po ruce před pokutovým územím krásně z přímého kopu trefil Krummer – 1:0. Hosté se však postupně rozehrávali a domácí obrana začala mít velké problémy s rychlonohým útočníkem Stodolou. Po jeho přihrávce ve 29.min. pronikl středem obrany Vojta a podél vybíhajícího Hubálka vyrovnal – 1:1. V té samé minutě unikl opět Stodola, jehož ránu zastavilo břevno. Stejný hráč v 37.min. prošel obranou jako nůž máslem a stanovil výsledek úvodního poločasu – 1:2. V 43.min. znovu Stodola unikal, před vápnem byl sražen, sám rozehrál přímý kop, který Hubálek skvěle vyrazil a poradil si i s dorážkou Harašty. Kdo čekal po přestávce zvýšenou aktivitu domácích, byl zklamán, hosté zcela ovládli hru a v 51.min. musel Hubálek řešit další tutovku Stodoly. V 54.min. si v nadějné pozici znovu postavil míč na přímý kop Krummer, kterého tentokrát vychytal brankář Bureš. Tento moment byl poslední zřetelnou šancí domácích. V 56.min. se do otevřeného prostoru pustil hostující Vojta, který své sólo zakončil přesnou střelou – 1:3. V 64.min. znovu vycvičil statickou obranu Stodola jenž svůj únik zakončil další nastřelenou tyčí. Bezkrevný výkon ústeckých dorostenců vyvrcholil v 89.min. v níž byl ve vápně faulován nejlepší hráč zápasu Stodola, který sám proměnil i nařízenou penaltu – 1:4. Vítězství hostů je zcela zasloužené a mohlo být i mnohem vyšší.
Hráči Jiskry mají tento týden hned dvakrát možnost svůj matný výkon napravit. Ve středu 15.4. od 17.30 hod. hrají odložené utkání v Holicích a v sobotu 18.4. od 17.00 hod. začíná jejich zápas v Moravské Třebové.