Špitálský - Motl - Provazník - Pavlásek/70.M.Popel/ - Novák/50.Turek/
Pirkl - Fikejz - Vondra - Krummer
Chalupník/65.Švec/ - M.Krátký/70.Bohunek/
BRANKA: M-Krátký

Do odloženého zápasu nastozupilo Ústí bez zraněného gólmana Hubálka, nahradil ho žák Špitálský. Na hřišti favorita to bylo těžké, domácí začali velkým náporem, hodně zachránil brankář Špitálský, který ovšem v 1. poločasu kapituloval po střele pod břevno. Úvod 2. poločasu vyšel hostům dobře, v 50.min. vyslal Vondra kolmici na Krátkého, který sólo zakončil úspěšnou střelou podél brankáře - 1:1. Vypasalo to dobře, ale závěr utkání patřil domácím. V 70.min. zvýšli po rohu na 2:1, v 71.min. po zbytečné hztrátě míče následovala střela pod břevno a bylo 3:1. V 85.min. pečetili Holice po dalším rohu na konečných 4:1.
I přes nelichotivý výsledek odehráli dorostenci dobrý zápas s fyzicky vyspělejším i věkově starším soupeřem.